Ayaş evden eve nakliyat

Ayaş Evden Eve Nakliyat

 

Ankara'nın eski semtlerinden biri olan Ayaş'ta tarımın devam ettiği sınırlı ilçelerden bir tanesidir. Nüfus yoğunluğu çok fazla olmasa da taşımacılık sektörü bazen evden eve nakliyat, bazen tarımsal ürün taşımacılığı olarak devam etmektedir.

 

 Ayaş evden eve nakliyat hizmeti sunan sınırlı sayıdaki firmadan biriyiz. Bu güzide semtte taşınan ve orada yıllarını geçiren bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Tarım ve hayvancılığın da yoğun olduğu semtin yaşamı, insanları etkilemektedir. Bu semtte sunduğumuz hizmetler de farklılık göstermektedir. Bir evin taşınması, evdeki bazı parça eşyaların taşınması ve eşyaların depolanması gibi üç temel hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Bir evin taşınması esnasında uyguladığımız prosedür genellikle sabit olmakla beraber, siz müşterilerimizle istişare ederek hizmet şeklini daraltabilir veya genişletebiliriz. Ücretsiz ekspertiz ve keşif, işe uygun araç seçimi, ambalajlama ve paketleme, sökme ve takma işlemleri, sigortalama, eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemleri standart işlemlerimiz olarak gördüğümüz ve her Ayaş evden eve nakliyat hizmetimizde gerçekleştirdiğimiz işlemlerdir. Bu işlemlerin daha da genişletilmesi; asansörlü nakliyat hizmetimizden faydalanmanız, ambalajlamada kullanılacak malzeme için farklı bir öneride bulunmanız ve en önemlisi sigortalamada normalden farklı bir yol izlemek istemeniz ile olabilir. Böyle durumlar fiyata genelde artış yönünde etki etmektedir. İşlemlerde; ambalajlamayı tercih etmemeniz, daha küçük bir kamyon istemeniz gibi durumlar ise fiyata düşüş yönünde etki edebilir.

 

Parsel eşya taşımacılığında bekar veya öğrenci veya aile bile olsa taşınacak kişiler, yeni evini tamamen yeni den döşemek isteyebilir veya eşya azaltmak istiyor olanlar  parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde, sorunsuz ve ucuz bir şekilde eşyalarını eski yerinden alıp, yine aynı kalite standartlarını gözeterek gerçekleştirilir. Daha çok mevsimsel taşımalar olarak görülebilir. Genelde yazlıklara eşya taşıması olarak gerçekleştirilir.

 

Nem, rutubet, böcek, haşere vs.. kötü koşulların hiç birine mağruz kalmayacak şekilde depolanmasını da sağlamaktayız. Bu hizmet için de ekspertiz için bizi aramanız yeterlidir. Uzman ekip arkadaşımız size gerekli açıklamaları yapar. erekli kira bedelleri hususunda anlaşma sağlanmasının ardından sözleşmeniz yapılır. Depolama hususunda da eşyalarınızın sökümü yapılır ve ambalajlanıp depomuzda ayrılan noktaya yerleştirilirler. Yalnız bu hususta önemle belirtmemiz gerekir ki tarımsal ürünlerin depolamasını gerçekleştiremiyoruz. Çünkü bu ürünlerin saklama koşulları standart eşyadan çok farklıdır.

 

Böyle birbirinden farklı hizmetler sunarken kaliteden de ödün vermemeye çalışıyoruz. Ekiplerimizi işinin ehli deneyimli kişilerden seçiyoruz. Bütün ekip elemanlarına aynı seviyede yük düşecek şekilde planlıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz. Bunları yaparken en çok güvendiğimiz şey, yılların verdiği tecrübe ve siz müşterilerimizin güvenidir.

 

Yıllar içinde defaten taşıma işlerini bizim firmamıza yaptıran müşterilerimizin arasına katılmak ve ayrıcalıklı bir evden eve nakliyat deneyimi yaşamak için iletişim numaralarımızı aramanız veya mesaj atmanız yeterlidir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.