Batıkent evden eve nakliyat

Batıkent Evden Eve Nakliyat

 

Batıkent, Yenimahalle ilçesine bağlı olmasına rağmen, bu ilçenin yarısından fazlasını teşkil etmektedir. Türkiye’deki en modern yerleşim projelerinden biri olarak gösterilen Batıkent, kültür ve sanat mekanları, parkları ve bahçeleri, spor alanlarıyla öne çıkan bir semtidir Ankara’nın. M1 metro hattının da aktarma noktası olan semtin eğitim düzeyi yüksektir.

 

Batıkent evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız, bu modern ve Ankara’nın yegane semtine sürekli olarak hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizi sıralamak ve açıklamak gerekirse; ambalajlı ve paketleme yaparak taşıma, ücretsiz ekspertiz, asansörlü taşıma ve depolama diyebiliriz.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden biraz bahsedelim. Firmamızla iletişime geçmenizin ardından gerekli bilgileriniz ve müsait olduğunuz saat aralıkları alınır, ardından konusunda yetkin bir firma görevlimiz sizi, taşıyacağınız evinizde ziyaret eder. Yerinde incelemelerde bulunur ve gerekli açıklamaları ve seçenekleri size sunar. Yapmak istediğiniz değişiklikleri not eder ve ardından size en uygun fiyatı sunarak sözleşmenizi gerçekleştirir.

 

Hangi mahallelerde ne gibi problemler doğabileceği, hangi sokağın daha dar, hangi sokağın daha geniş olduğu gibi deneyim gerektiren bilgilere sahip olmayan firmalar, sizi yarı yolda bırakacaktır. Bu yüzden en Batıkent evden eve nakliyat için, düşük fiyatlara değil, tecrübeli ve size güven veren firmalara nakliye işlerini vermeniz, sizlerin yararına olacaktır.Bu yüzden en başta bahsettiğimiz gibi, düşük fiyatlara değil, tecrübeli ve size güven veren firmalara nakliye işlerini vermeniz, sizlerin yararına olacaktır.

 

Taşınacağınız gün kapınıza gelen profesyonel ekiplerimiz, teçhizat ve malzeme bakımından tam bir şekilde hazır bulunurlar. Genellikle işlemlere sabahın erken saatlerinde başlanır ki işlemler mümkün olan en yüksek dikkat ve titizlikle, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde sağlanabilsin. Gerekli sökme işlemlerini de yapmak üzere montaj ustası bir ekip üyesi de gönderilmektedir.

 

Batıkent evden eve nakliyat esnasında, taşınacak olan eşyalarınız sizin seçiminiz ve mobilyalarınıza uygun olarak bizim tavsiyemiz üzere hazır bulundurulan ambalajlama malzemesine sarılmadan evinizden çıkartılmaz. Bu sayede gerek deri, gerekse lake mobilyalarda veya hassas cam, kristal, porselen gibi eşyalarda çizilme, lekelenme, kırılma, ezilme gibi dertler yaşanmaz. Aynı zamanda araçlarımızın içine istifleme sırasında kaliteli battaniyeyle eşyaların birbirine verebileceği zarar da önlenir.

 

Ekiplerimiz yeni evinize taşıdıkları eşyalarınızı, sizin yön göstermeniz doğrultusunda, istediğiniz tasarımda yerleştirir. Gerekli montaj işlemlerini kaliteli ve ustaca gerçekleştirir. Hatta ve hatta bazı işlemlerin sizin aklınıza gelmeden yapıldığına şahit olacaksınızdır. Bu sizi hem şaşırtacak hem de sevindirecektir. Bazı diğer firmaların yaptığı gibi; araca yüklenen ve taşınan eşyalarınız, yeni yerinize geldiğinizde en büyük odaya yığılıp, ardından da mekanın terk edilmesi gibi bir durum mümkün değildir şirketimizde!

 

Siz de hemen iletişim sayfamızdan firmamıza ulaşabilir ve ayrıcalıklı taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın iletişim kanalları sürekli açıktır. Günün her saati bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin…