Baypazarı evden eve nakliyat

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

 

Beypazarı ilçesi Ankara'nın tarihi çok eskiye dayanan kadim ilçelerindendir. Geneli yerli halktır ama bütün Ankara'lılar tarafından ziyaret edilen, alış veriş yapılan, tarım ve el sanatlarında başarılı bir ilçedir. Turistler tarafından da çok ziyaret edilmekte ve çok yüksek olmasa da göç görülen bir semttir.

 

Beyparazarı – Ankara arası mesafenin göreli fazla olması sebebiyle, kimi nakliye firması mesafe farkı uygulamakta ve taşınmayı düşünen kişilere fazladan bir masraf daha yüklemekteler. Biz şirket olarak buna karşıyız. Beypazarı evden eve nakliyat konusunda bizimle çalışacak müşterilerimize hiç bir fiyat farkı uygulamadan standart tarifemiz üzerinden fiyatlandırıp, nakliye işlerini en güzel şekilde tamamlayacağımızı ifade etmek isteriz.

 

Bu semtimizde de standart hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Beypazarı semti için hizmetimize; ücretsiz ekspertiz ve keşif, işe uygun araç seçimi, ambalajlama ve paketleme, sökme ve takma işlemleri, sigortalama, eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemleri dahildir. Yalnız Beypazarı'nda yerleşik düzen yüksek katlı olmadığından bu semtimize asansörlü nakliyat hizmeti vermemekteyiz.

 

Sizin eşyalarınıza sizin kadar değer veren bir ekiple çalışacağınızı bildirmek isteriz. Bütün ekibimiz işinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Beklenmedik bir durumla karşılaşıldığında çözüme ulaşmanızda yardımcı olacak, sizin aklınıza bile gelmeyecek durumları sizden önce tahmin edip halledecek profesyonel bir ekip.

 

Şoförlerimiz aynı zamanda sökme ve takma konusunda ustalaşmış kişilerden seçilmektedir. Aynı zamanda istifleme yapana ekip elemanları da elektrik ve tesisat konusunda deneyimli ve becerikli olan kişilerdir. Her çalışma ekibini bütün bu özellikleri barındıracak şekilde dikkatle seçip evinize göndermekteyiz. Merak etmeyin, emin ellerdesiniz!

 

İster şehir içi olsun ister şehirler arası, herkes bütün eşyasını taşıtmak isteyecek diye bir kaide gözetmeyiz. Mesela bekar veya öğrenci veya aile bile olsa taşınacak kişiler, yeni evini tamamen yeniden döşemek isteyebilir veya eşyasını azaltmak istiyor olabilir. Böyle durumlarda parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde, sorunsuz ve ucuz bir şekilde eşyalarını eski yerinden alıp, yine aynı kalite standartlarını gözeterek, yeni yerine teslim ediyoruz. Parsel nakliyatı genellikle mevsimsel yer değiştiren kişiler tarafından yaygın tercih edilen bir taşımacılık türüdür.

 

Bu kadar çeşitli hizmeti sunarken siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Bizim firmamız siz müşterilerine en ekonomik fiyatı sunduğunu garanti eder. Firmamız, mümkün olan en iyi fiyatla en iyi hizmet politikasıyla müşteri memnuniyetini sağlamak için yola çıkmıştır. İnternet sitemizden duyuruları öğrenebileceğiniz gibi telefon yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde indirimlere dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Günün her saati iletişim sayfasındaki numaralarımızdan veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size anında dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz. Buna ek olarak eğer telefonla görüşmek bana yetmez diyorsanız, dilerseniz ofisimize bir çay içmeye bekleriz. Hem en yetkili kişiyle yüz yüze görüşmüş olursunuz hem de nakliye işinizi yapacak ekip arkadaşlarımızla tanışmış olursunuz...