Cubuk evden eve nakliyat

Çubuk Evden Eve Nakliyat

 

Çubuk ilçesi yaklaşık 100 bin nüfusuyla Ankara’nın önemli yerleşim yerlerinden biridir. Bir diğer önemli özelliği de Esenboğa Havalimanı’nın bu ilçe sınırlarında yer almasıdır. İlçe nüfusunun bir kısmı bu tesiste çalışanlardan, emeklilerden ve yeni yapılan KYK Genel Müdürlüğü Yurtları’nın ardından öğrencilerden oluşmaktadır. Tarihi çok eskiye dayanan bir ilçemizdir.

 

Ankara’nın her noktasına bir telefonla nakliye ekspertizi hizmetini ücretsiz veren firmamız, şehir içi taşımalarınızda mesafe farkı adı altında ekstra ücret de talep etmemektedir. Bu semtimiz de Ankara merkezden 28 – 30 km arası bir uzaklıktadır. Bu uzaklığından ötürü kimi firmalar fiyat farkı gibi bir uyguluma yapmaktadırlar. Ama şirketimiz Çubuk evden eve nakliyat işlerinde mesafe farkı almamaktadır!

 

Nakliyat hizmeti alacağınız şirketin, şehir içi ve şehirlerarası eşya taşıma belgesi olup olmadığı, paketleme işlemi yapıp yapmadığı, montaj ve kurulum yapıp yapmadığı, sigortalama yapıp yapmadığı konuları hakkında bilgi almadan firmayla sözleşme imzalamayınız! Bu hususların öneminden bahsetmek gerekirse; Bir şirketin K3 ve K1 Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınan belgeleri yoksa, o firma şehir içi ve şehirler arası eşya taşıyamaz. Taşımacılık yapan firmaların hepsi paketleme ve montaj işlerine gerekli önemi vermez. Bizim firmamızda hiçbir nakliye aracımız paketleme ve ambalaj malzemesi almadan yola çıkmaz. Bütün Çubuk evden eve nakliyat hizmetlerimiz zamanında ve sapa sağlam teslim bitirilir. Montaj konusunda da profesyonel ekiplerimiz içerisinde her zaman 1 adet montaj ustası bulundurmakta ve söküp takma işlerinizi gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası eşya getirirken çok büyük ehemmiyet gösterilmesi gereken sigortalama işlemi, her firma tarafından yapılmamaktadır. Siz de bir nakliye hizmeti almaya karar verdiğinizde firmaya eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını sormayı ihmal etmeyiniz. Şirketimiz şehirlerarası bütün nakliye hizmetlerinde sigortalama işlemlerini eksiksiz yapmaktadır.

 

Bu önemli hususlara gerekli dikkat ve özeni vermeden seçilen bir nakliye firması size şu şekilde dönecektir: sabah beklenen nakliye aracının gelmemesi, gelen aracın eksik eleman veya aletle gelmesi, taşıma esnasında kırılıp dökülen eşyalar gibi can sıkıcı ve uğraştırıcı bir biçimde geri dönmektedir. Bu yüzden Çubuk evden eve nakliyat amacıyla iletişime geçtiğiniz firmalarda verilen fiyatın düşük olmasından ziyade, saydığımız özelliklerin olup olmadığına dikkat etmeniz, sizin faydanıza olacağı düşüncesindeyiz.

 

Bizimle irtibata geçmeden, nakliye işinizi yaptıracağınız firmayı seçmeyin. Günün her saati iletişim sayfasındaki numaralarımızdan veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size anında dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz. Buna ek olarak eğer telefonla görüşmek bana yetmez diyorsanız, dilerseniz ücretsiz nakliye ekspertizi talebinde bulunabilir ve bir uzmanı evinize davet edebilirsiniz. İsterseniz de gün içinde ofisimize uğrayıp bir çay veya kahve eşliğinde firma yetkilimizle yüz yüze görüşerek fiyat teklifi alabilir, taşınacağınız günü kararlaştırdıktan sonra da görevli kişiyle sözleşme imzalayıp nakliye işleminizi emin ellere teslim edebilirsiniz.