Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

 

Sincan’ın komşu ilçesi, metropol bir semt halini almış olan Etimesgut’ta da Başbakanlık TOKİ idaresinde yapılan konutlar ve diğer yerleşim yerlerinin artışı ile beraber büyük bir nüfus artışı olmuştur. Çevre düzenlemelerinin artması ve özellikle Göksu Parkı, her zaman olmasa da bazen bu semte taşınma sebebi bile yaratmaktadır.

 

Hızla artan nüfusa bağlı olarak bu artışı karşılayabilmek amacıyla bir çok taşımacılık firması kurulmuştur. Firma sayısının fazla olması rekabeti de getirmiştir. Ama rekabet, müşterilere her zaman pozitif olarak yansımamaktadır. Sabah beklenen nakliye aracının gelmemesi, gelen aracın eksik eleman veya aletle gelmesi, taşıma esnasında kırılıp dökülen eşyalar olarak geri dönmektedir. Bu yüzden Etimesgut evden eve nakliyat amacıyla iletişime geçtiğiniz firmalarda verilen fiyatın düşük olmasından ziyade, sayacağımız şu özelliklerin olup olmadığına dikkat etmeniz, sizin faydanıza olacağı düşüncesindeyiz:

 

Bir taşımacılık hizmetinde; ücretsiz ekspertiz ve keşif, işe uygun araç seçimi, ambalajlama ve paketleme, sökme ve takma işlemleri, sigortalama, eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemlerinin özellikle görüşülmesi çok ama çok önemlidir. Bu özellikler nakliye hizmetinin can damarıdır da diyebiliriz. Bu yüzden iletişime geçeceğiniz firma hangisi olursa olsun bunları yapıp yapmadığı hakkında bilgi edinmeden seçiminizi gerçekleştirmemenizi öneririz.

 

Kaliteli, son model, çelik kasa, bakım ve muayeneleri yapılmış, Karayolları Genel Müdürlüğü’nden K3 ve K1 belgeleri tescil edilmiş ve alınmış araçlarımızla ve profesyonel ekibimiz ve deneyimimizle, sizlere Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti verebiliriz.

 

Ankara’nın her noktasına olduğu gibi Etimesgut ilçesinde de Etimesgut evden eve nakliyat konusunda tamamen ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizde amaç; gözü kapalı, üstün körü, anlayıp dinlemeden, gerçekten uzak fiyatlar verip müşteriye zaman ve para kaybettiren firmaların önünü kesmektir.

 

Etimesgut evden eve nakliyat esnasında, taşınacak olan eşyalarınız sizin seçiminiz ve mobilyalarınıza uygun olarak ambalajlama malzemesine sarılmadan evinizden çıkartılmaz. Bu sayede gerek deri, gerekse lake mobilyalarda çizilme, lekelenme, kırılma, ezilme gibi dertler yaşanmaz. Aynı zamanda araçlarımızın içine istifleme sırasında kaliteli battaniyeyle eşyaların birbirine verebileceği zarar da önlenir.

 

Şehirler arası eşya getirirken çok büyük ehemmiyet gösterilmesi gereken sigortalama işlemi, her firma tarafından yapılmamaktadır. Siz de bir nakliye hizmeti almaya karar verdiğinizde firmaya eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını sormayı ihmal etmeyiniz. Şirketimiz şehirler arası bütün nakliye hizmetlerinde sigortalamayı siz sormadan halletmektedir!

 

Gördüğünüz gibi nakliye hizmetinin can damarı dediğimiz bu altı madde de firmamız siz müşterileri için elinden gelenin en iyisini yapmakta ısrarcıdır. Eşyalarınıza kendi eşyamız gibi değer verip, onları en iyi şekilde, kayıpsız bir biçimde yeni evinize taşımak, kurulumunu yapmak, dizaynını yapmak bizim işimiz, yeni evinizde huzurlu, mutlu ve memnun bir hayat sürmek sizin işiniz! Bizimle irtibata geçmeden nakliyat hizmeti almaya karar vermeyin deriz…