Etlik evden eve nakliyat

Etlik Evden Eve Nakliyat

 

Keçiören ilçesi sınırlarında bulunan semt, Etlik caddesi, Yeni Etlik caddesi, Yozgat bulvarı boyunca uzanmaktadır. Eski yerleşim olan semtimiz nezih ve güvenli bir yer olarak bilinmektedir.

 

Etlik evden eve nakliyat için bir firma arayışındaysanız önem vermeniz gereken temel hususlardan bahsetmek gerekirse; şirketin, şehir içi ve şehirler arası eşya taşıma belgesi olup olmadığı, paketleme işlemi yapıp yapmadığı, montaj ve kurulum yapıp yapmadığı, sigortalama yapıp yapmadığı, ekspertiz hizmeti verip vermediği, veriyorsa ücretli mi ücretsiz mi olduğu, referans sunup sunamayacakları, asansörlü taşıma yapıp yapmadıkları.

 

Bu hususları açıklamak gerekirse. Bir şirketin K3 ve K1 Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınan belgeleri yoksa, o firma şehir içi ve şehirler arası eşya taşıyamaz. Taşıma yapması suçtur. Suç da olsa bunu gerçekleştiren firmalar vardır ve müşterilerini mağdur konuma düşürmektedirler. Siz de mağdur konumuna düşmemek için Etlik evden eve nakliyat yaptırırken firmaya taşıma belgesi sormayı unutmayın!

 

Taşımacılık yapan firmaların hepsi paketleme ve montaj işlerine gerekli önemi vermez. Bizim firmamızda hiçbir nakliye aracımız paketleme ve ambalaj malzemesi almadan yola çıkmaz. Bu ambalaj malzemeleri, eşyalarınıza gelebilecek azami zarardan korumada etkin faktördür. Lekelenmeyi ve ezilmeyi, çatlamayı engelleyecek şekilde patpatlı veya daha farklı türde paketleme malzemesi kullanmaktayız. Montaj konusunda da profesyonel ekiplerimiz içerisinde her zaman 1 adet montaj ustası bulundurmakta ve söküp takma işleriniz de hem eski evinizde hem yeni evinizde gerçekleştirilmektedir.

 

Etlik evden eve nakliyat hususunda alınması gereken bir diğer önlem ise sigortalamadır. Şehirler arası eşya getirirken çok büyük ehemmiyet gösterilmesi gereken sigortalama işlemi, her firma tarafından yapılmamaktadır. Siz de bir nakliye hizmeti almaya karar verdiğinizde firmaya eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını sormayı ihmal etmeyiniz. Şirketimiz şehirler arası bütün nakliye hizmetlerinde sigortalamayı siz sormadan halletmektedir!

 

Taşımacılık sektöründe bir diğer önemli husus da referans sunabilmektir. Kaliteli ve güvenilir bir firma, siz daha sormadan referanslarından ve geçmiş tecrübelerinden bahseder. Siz de bir nakliye firmasıyla görüşürken, daha önceden yaptığı kurumsal veya kamusal taşımacılık işlemi olup olmadığı, olduysa referans verip veremeyeceğini danışın. Firmamız bu konuda da gerek çekilmiş resimlerle olsun gerek iletişim bilgileriyle olsun siz müşterilerine daha önce hizmet vermiş olduğu kurumsal ve kamusal referanslarını sunar. Buna ek olarak güvenilirliğin bir diğer faktörü de tekrar iş vermektir. Şirketimizin hizmetlerinden memnun kalan gerek kurum kuruluş gerekse tüzel kişiler, defaten bizimle çalışmalar yapmaya devam etmektedirler.

 

Nakliyat hizmeti için çok önemli bir faktör de nakliye aracıdır. Nakliye aracının yanlış seçimi sizin bir çok problem yaşamanıza neden olur. Eşyalarınız muhtemelen zarar görür ve bir den çok git gele sebebiyet verir. Şirketimizin geniş araç filosu ve ekspertiz hizmeti sayesinde böyle bir problem yaşamazsınız. Evinizdeki eşyanın hacmine göre küçük, orta, büyük boyda araçlarımızla hizmetinizdeyiz!