Fatih evden eve nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

 

Fatih semti Ankara ilinde nüfus yoğunluğu artmakta olan ve beğenilen semtlerdendir. Nüfusun böyle artıyor oluşu da taşımacılık sektörüne hız vermektedir. Çok sayıda nakliyat firması olmayan semtte Fatih evden evden eve nakliyat hizmeti vermek, büyük bir ayrıcalıktır bizim için.

 

Firma sayısının az olması gözünüzü korkutmasın, bu durumun aslında fiyatları artırması beklenirken şirketimiz bu semtimize nakliyeleri de standart tarife üzerinden gerçekleştirmektedir. Çünkü ekip arkadaşlarımız yedi gün yirmi dört saat hizmet etmekte, hepsi bu işe gönül vermiş ve uzun yıllardır çalışmış ve çalışmaya devam eden, sağdan soldan toplamayla değil düzenli ve sürekli olarak şirketimiz için çalışan ve işinde profesyonelleşmiş bir kadrodur. Yani günü kurtarma peşinde olmayan, geçimini bu işten sağlayan kişilerdir. Böyle olunca da işine dört koldan sarılan, yaptığı işi layığıyla ve zamanında hallederler.

 

Firmamızla Fatih evden eve nakliyat konusunda iletişime geçmenizin ardından gerekli bilgileriniz ve müsait olduğunuz saat aralıkları alınır, ardından konusunda yetkin bir firma görevlimiz sizi, taşıyacağınız evinizde ziyaret eder. Bu aşamada seçenekleri sizinle istişare ederek en son olabilecek fiyatı size ifade eder. Kabul etmeniz durumda ise taşınma tarihi belirlenip sözleşme imzalanır.

 

Taşıma safhasına geçildiğinde, bir firmanın evden eve nakliyat konusundaki tecrübesi ortaya çıkar. Çünkü bu işlem göründüğü kadar kolay değildir. Emek ve tecrübe isteyen bir iştir. Deneyim gerektiren bilgilere sahip olmayan firmalar, sizi yarı yolda bırakacaktır, eşyanıza zarar verme ihtimalleri olacaktır, iletişimde kopukluk olacaktır. Yıllar içinde gördüğümüz bir çok problemden bazılarını sıralamak gerekirse; mesela müşterisiyle 6 kişi göndermek üzere anlaşan bir nakliyecinin 4 kişi göndermesi, müşterisiyle 8 metre kasası olan bir araç göndermek üzere anlaşan bir nakliyecinin 4 metre araç göndermesi gib... Bu olaylar hep nakliyatçı kaynaklıdır. Bunların sebebi üstesinden gelemeyeceği kadar iş alan firmaların, aldıkları işleri aksak topal halletme çabasından başka bir şey değildir. Böyle olunca da mağdur olan taraf siz müşteriler olmaktasınız. Bu yüzden Fatih evden eve nakliyat için iletişime geçtiğiniz firmalarda verilen fiyattan ziyade, sayacağımız şu özelliklerin olup olmadığına dikkat etmeniz, sizin faydanıza olacağı düşüncesindeyiz:

 

Nakliyat şirketinin ofisi nerededir, kamyonları ne türde kamyonlardır, kamyonlar logolu mudur, ekipler kaç kişiliktir, ekip elemanları içinde montaj ve tesisattan anlayan kişiler var mıdır, işin bitirilme süresi kaç saattir. Bu sorulara tatmin edici ve net cevap verecek bizim gibi sayılı firma çok azdır. Çünkü firmamızın yeri yurdu bellidir, dilediğiniz zaman gün içinde ziyaret edebilirsiniz. Mevcut kamyon filomuz resmedilmiştir görsellere ulaşabilirsiniz. Kamyonlarımız sağdan soldan toplama değil kendi logomuzu taşıyan kamyonlardır. Ekiplerimiz iş yüküne göre tasarlanmaktadır ve her koşulda motaj ve tesisattan anlayan en az bir ekip arkadaşımız bulunmaktadır. Yine iş yüküne bağlı olarak işin bitirilme süresi hakkında iletişim kurduğumuz arkadaşlar çok fazla sapmayacak şekilde bir süre belirteceklerdir.