Hakkımızda

Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elemanlarımız geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuz ile size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

EN BÜYÜK AMACIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR:

Firmamız, evden eve nakliye, büro taşıma kurum ve kuruluş taşıma, lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır. Firmamız müşteri güvenini temel alarak çalışma hayatına başlamış, geçen zaman başlangıçta ne kadar doğru bir karar verdiğimizin kanıtı olmuştur. Firmamız şu anda evden eve nakliye başta olmak üzere her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı, geçmişin verdiği güven ve tecrübeyle, bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir.

Ankara Fatih Nakliyat sayesinde, artık taşınmak yaşamınızdaki en stresli olay olmaktan çıkıyor. Organize ve planlı bir şekilde çalışacak firmamız sizin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı ilke haline getirmiştir.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mükemmelliği yaratmaktır. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetleri bundan sonra da ayn