Pursaklar evden eve nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

 

Ankara’nın metropol ilçeleri arasına girmekte olan Pursaklar, yüzey alanına göre nüfusu çok yüksek bir ilçedir. Bu nüfus git gide artmakta ve bu sürekli artık durumu beraberinde taşımacılık sektöründe bir canlanma yaratmaktadır. Pursaklar evden eve nakliyat hususunda firmamızın gerçekleştirdiği işlemler hakkında siz değerli müşterilerimize kısa ve okumaktan sıkılmayacağınız bir açıklama yapma gereği duyduk.

 

Böyle nüfusu sürekli artış gösteren ilçelerimizde nakliyat hususunda türlü yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemler; bütün bir evin taşınması, evdeki bazı eşyaların taşınması yani parça eşya taşıma yöntemi ve eşyaların depolanması yöntemidir. Bunları açıklamak gerekirse:

 

Bütün bir evin taşınmasından kasıt normal bir taşımacılık hizmetidir ve bütün nakliye firmaları tarafından yapılan hizmettir. Bu hizmete; ücretsiz ekspertiz ve keşif, işe uygun araç seçimi, ambalajlama ve paketleme, sökme ve takma işlemleri, sigortalama, eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemleri dahildir. Ek olarak asansörlü taşıma, çift ekiple taşıma, çift araçla taşıma gibi nakliyat işini hızlandıracak daha geniş çaplı işler de yine bu sınıftaki hizmetlere girmektedir.

 

Parça eşya taşıma işlemini her nakliyat firması yapmamaktadır. Özellikle Pursaklar evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren şirketlerin bu konuda hizmet vereni azdır. İster şehir içi olsun ister şehirler arası, herkes bütün eşyasını taşıtmak isteyecek diye bir kaide gözetmeyiz. Mesela bekar veya öğrenci veya aile bile olsa taşınacak kişiler, yeni evini tamamen yeni den döşemek isteyebilir veya eşyasını azaltmak istiyor olabilir, veya eşyası zaten az olabilir. Böyle durumlarda parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde, sorunsuz ve ucuz bir şekilde eşyalarını eski yerinden alıp, yine aynı kalite standartlarını gözeterek, yeni yerine teslim edip, sökmesini takmasını, dizaynını yapıp çıkıyoruz.

 

Pursaklar evden eve nakliyat hususunda bir yeni hizmetimiz daha vardır. Bu hizmetimiz de siz müşterilerimizin istekleri yönünde düşünülmüş ve kullanıma sunulmuştur. Eşyaların yeni bir eve taşınması yerine, bakımı ve 7 gün 24 saat güvenliği bize ait olan depolarda, çok iyi koşullarda, hiçbir zarar gelmeyecek şekilde. Nem, rutubet, böcek, haşere vs.. kötü koşulların hiç birine mağruz kalmayacak şekilde depolanmasıdır. Bu hizmet için de ekspertiz için bizi aramanız yeterlidir. Uzman ekip arkadaşımız size gerekli açıklamaları yapar, dilerseniz eşyalarınızın depolanacağı depoyu da görme şansını size tanır. Gerekli kira bedelleri hususunda anlaşma sağlanmasının ardından sözleşmeniz yapılır. Depolama hususunda da eşyalarınızın sökümü yapılır ve ambalajlanırlar. Çelik kasa araçlarımıza yüklenerek depomuza ulaştırılır ve depomuzda size ayrılan noktada bir arada bulundurulurlar.

 

Bu kadar çeşitli hizmeti sunarken siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Gerek mevsimsel olsun, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlara, yüksek ihtisas yapan öğrencilere, yıllarını bu ülkenin kalkınmasına harcamış emeklilerimize yıl içerisinde indirimler sunmaktayız. İnternet sitemizden bu duyuruları öğrenebileceğiniz gibi telefon yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde indirimlere dair bilgilere ulaşabilirsiniz.