Sincan evden eve nakliyat

Sincan Evden Eve Nakliyat

 

Ankara’nın en kalabalık 6. ilçesi olan Sincan yaklaşık 500 bin nüfusa sahiptir. 1. Organize Sanayi Bölgesi burada kurulmuştur ve nüfusun temel artış sebebi olmuştur. Bunun yanında nüfusun bir kısmı da şehir merkezinde çalışmasına rağmen bu bölgede yaşamayı tercih etmektedirler.

 

Taşımacılık yapan firmaların hepsi paketleme ve montaj işlerine gerekli önemi vermez. Bizim firmamızda hiçbir nakliye aracımız paketleme ve ambalaj malzemesi almadan yola çıkmaz. Bu ambalaj malzemeleri, eşyalarınıza gelebilecek azami zarardan korumada etkin faktördür. Sincan evden eve nakliyat esnasında ambalajlama, paketleme ve sigortalamaya çok önem veriyoruz. Bunlara önem vermemizdeki temel sebep, siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten hiçbir zarar görmeden, mutlu ve mesut bir şekilde yeni taşındığınız evinize yerleşmesidir. Bu işlemlerin yapılmadığı nakliye işlerinde birçok problem doğmaktadır. Deri, lake, hassas mobilyalar zarar görmekte, ezilmekte, lekelenmekte hatta ve hatta kırılmaktadır. Aynalar, kristaller, cam parçalar, porselenler zarar görmekte ve kırılmaktadır. Bunların önüne geçmenin mümkün olan en iyi yolu ambalajlama ve paketleme yapmaktan geçer. Taşıma işlemi esnasında da ikinci bir önlem olarak sigortalanarak taşınır ki çoğu firmada buna rastlayamazsınız.

 

Taşıma safhasına geçildiğinde, bir firmanın Sincan evden eve nakliyat konusundaki tecrübesi ortaya çıkar. Çünkü bu işlem göründüğü kadar kolay değildir. Emek ve tecrübe isteyen bir iştir. Hangi mahallelerde ne gibi problemler doğabileceği, hangi sokağın daha dar, hangi sokağın daha geniş olduğu gibi deneyim gerektiren bilgilere sahip olmayan firmalar, sizi yarı yolda bırakacaktır.

 

Bizimle irtibata geçmeden, nakliye işinizi yaptıracağınız firmayı seçmeyin. Günün her saati iletişim sayfasındaki numaralarımızdan veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size anında dönüş yapılacaktır. Gerek mevkii ve mahalleler hakkında bilgi almak için, gerek taşıma işlemleri hakkında bilgi almak için, gerekse nakliye ücretleri hakkında fikir sahibi olmak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

 

Ankara’nın her noktasına bir telefonla nakliye ekspertizi hizmetini ücretsiz veren firmamız, şehir içi taşımalarınızda mesafe farkı adı altında ekstra ücret de talep etmemektedir. Alın terinizi, emeğinizi, zamanınızı vererek kazandığınız paranızı bu tip ekstra ücretler çıkartan, ilgisiz, tecrübesiz ve profesyonellikten uzak firmalara kaptırmayın!

 

Bu kadar çeşitli hizmeti sunarken siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Gerek mevsimsel olsun, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlara, yüksek ihtisas yapan öğrencilere, yıllarını bu ülkenin kalkınmasına harcamış emeklilerimize yıl içerisinde indirimler sunmaktayız. İnternet sitemizden bu duyuruları öğrenebileceğiniz gibi telefon yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde indirimlere dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Gerek işin ehli profesyonel ekibi, gerek müşteri memnuniyetine verdiği önem sebebiyle,  gerekse taşımacılık için özel tasarlanmış çelik kasa, geniş hacimli araçlarıyla Sincan evden eve nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaya çalışan firmamızı tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız!