Törekent evden eve nakliyat

Törekent Evden Eve Nakliyat

 

Ankara’nın her noktasına bir telefonla nakliye ekspertizi hizmetini ücretsiz veren firmamız, şehir içi taşımalarınızda mesafe farkı adı altında ekstra ücret de talep etmemektedir. Bu semtimiz Ankara merkezden biraz uzaktır ama şirketimiz Törekent evden eve nakliyat işlerinde mesafe farkı almamaktadır! Peki biz neden mesafe farkı almıyoruz? Çünkü firmamız günü birlik işler peşinde koşan sıradan bir firma değil, bu sektörde kökleşme amacı olan kalıcı bir firmadır. Bu önemli hususlara gerekli dikkat ve özeni vermeden seçilen bir nakliye firması size şu şekilde dönecektir: beklenen nakliye aracının gelmemesi, gelen aracın eksik eleman veya teçhizatla gelmesi, taşıma esnasında kırılıp dökülen eşyalar gibi can sıkıcı ve uğraştırıcı bir içimde geri dönmektedir. Taşıma safhasına geçildiğinde, bir firmanın Törekent evden eve nakliyat konusundaki tecrübesi ortaya çıkar. Çünkü bu işlem göründüğü kadar kolay değildir. Emek ve tecrübe isteyen bir iştir. Deneyim gerektiren bilgilere sahip olmayan firmalar, sizi yarı yolda bırakacaktır.

 

Bu esaslara dayanarak titizlikle ve dikkatle bütün nakliye işlerimizde düzgün ekip, düzgün malzeme fikriyle hareket etmekteyiz. Ekiplerimizi her iş için titizlikle seçiyor ve yönelendiriyoruz. Aynı zamanda her ekip içinde görevleri eşit dağıtıp işin hakkıyla halledilmesini ve öngörülen zamanın dışına çıkılmamasını garanti altına alıyoruz. Bu sayede ekip arkadaşlarımız uyumlu ve düzgün bir iş yürütmekte zorluk çekmiyorlar. Tabii ki bu da yapılan işe olumlu bir şekilde yansıyor.

 

Düzgün malzeme kullanma konusuna gelince ki bu konu sizin eşyalarınızın sapa sağlam yeni yerine ulaşmaları için en mühim konudur. Ankara'da bulunan toptancılardan, gidilip, görülüp en kaliteli seçilen ambalaj malzemeleriyle eşyalarınızı paketliyoruz. Eşyanın türüne göre de değişen bu ambalaj malzemelerini bütün kamyonlarımızda bulunduruyoruz ki gerektiği yerde kısmadan gerektiği kadar kullanılarak gözünüz gibi baktığınız eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden Törekent evden eve nakliyat işleminiz tamamlanabilsin. Taşınmadan önce çok kaldırıp koyması çok basit gibi görülen eşyalar, nakliyat kamyonuna koyulacağı sırada bin bir badire atlabilir. O güzelim eşyaları kurtarmanın yolu da hem ambalaj malzemesiyle paketleme hem de araç içinde battaniye yardımıyla birbirine temasını engellemekle olabilir ancak. Yıllar içindeki tecrübemiz bize gösteriyor ki bu iki işlemin hakkıyla yapıldığı işlerde herhangi bir ezilme, büzülme, kırılma gerçekleşmemektedir ve eşyalar olduğu gibi yeni mekana taşınabilmektedir.

 

Sizin için her şeyi düşünen firmamız, cebinizi de düşünmüyor değil. Mevsimsel ve dönemsel indirimlerimizi internet sitemizden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda memur, öğretmen, öğrenci ve emekli indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki numaralardan bize arama veya mesaj yoluyla ulaşmanız. Size anında dönüş yapacak ekip arkadaşlarımızdan fiyat teklifi, indirim seçenekleri ve daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.