Yapracık evden eve nakliyat

Yapracık Evden Eve Nakliyat

 

Yapracık, Etimesgut ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallenin en büyük özelliği bütün Çayyolu semtine ve Ankara manzarasına hakim bir konumu olmasıdır. M2 metro hattıyla ulaşımın daha da rahatladığı mahalle, il içinden ve il dışından gelen yeni sakinleriyle nüfus bakımından artış göstermektedir.

 

Yapracık’ta Başbakanlık TOKİ’nin büyük bir alana yayılmış konutlarının da inşasıyla taşımacılık sektörü bu yönde daha fazla iş almaya başlamıştır. Yapracık evden eve nakliyat da TOKİ yatırımlarının ardından burada adından bahsettirmeye başlamıştır. Bu konutlarda hem kat asansörü hem de yük asansörlü olması taşıma işleminin daha az zahmetle, daha kolay, daha hızlı yapılmasının yolunu açmıştır. Yük asansörünün olmadığı yerlerde, apartman yönetimi ve de daire sakinlerinin izni alınmadan yapılan taşımalarda problemler oluşabilmektedir. Kimsenin başının ağrımaması açısından taşınma öncesi gerekiyorsa böyle izinlerin alınması, izin alınamıyorsa da bunun taşıyıcı firmaya bildirilmesinde fayda vardır.

 

Bu semtimiz Ankara merkezden 18 – 20 km arası bir uzaklıktadır. Bu uzaklığından ötürü kimi firmalar fiyat farkı gibi bir uyguluma yapmaktadırlar. Ama şirketimiz Yapracık evden eve nakliyat işlerinde mesafe farkı almamaktadır!

 

Ankara’nın her noktasına bir telefonla nakliye ekspertizi hizmetini ücretsiz veren firmamız, şehir içi taşımalarınızda mesafe farkı adı altında ekstra ücret de talep etmemektedir. Alın terinizi, emeğinizi, zamanınızı vererek kazandığınız paranızı bu tip ekstra ücretler çıkartan, ilgisiz, tecrübesiz ve profesyonellikten uzak firmalara kaptırmayın!

 

Kaliteli, son model, çelik kasa, küçük, orta, büyük gibi çeşitli ebatlarda bakımları ve muayeneleri yapılmış, Karayolları Genel Müdürlüğü’nden K3 ve K1 belgeleri tescil edilmiş ve alınmış araçlarımızla ve profesyonel ekibimiz ve deneyimimizle, sizlere Yapracık evden eve nakliyat hizmeti vermeye talibiz!

 

Bizimle irtibata geçmeden, nakliye işinizi yaptıracağınız firmayı seçmeyin. Günün her saati iletişim sayfasındaki numaralarımızdan veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size anında dönüş yapılacaktır. Gerek mevkii ve mahalleler hakkında bilgi almak için, gerek taşımacılık işlemleri hakkında bilgi almak için, gerekse nakliye ücretleri hakkında fikir sahibi olmak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

 

Dilerseniz yine bir telefonla, daha önce yapmış olduğumuz kurumsal ve kamusal referanslarımızı öğrenebilir ve bunlara dair bilgi alabilirsiniz. Kendine güvenen ve profesyonel bir firma olarak; fabrika, dershane, ofis, büro, kamu kurumları, özel kuruluşlar ve daha bir çok türde şirketin taşımacılık işlerini yapmaktayız. İnternet sitemizden de referanslarımızın bir kısmını görebilirsiniz.

 

Siz müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi değer veriyor, onları en kaliteli ambalaj malzemesiyle paketliyor ve emin ellerde yeni evinize taşıyoruz. Yeni evinizde gerekli montaj ve kurulumunu yapıyor ve üstüne üstlük bir de çalışma durumunu kontrol ediyor ve ondan sonra teslim ediyoruz. Gönlünüz rahat olsun. Yapracık evden eve nakliyat yaptırmak için doğru yerdesiniz!