Yenikent evden eve nakliyat

Yenikent Evden Eve Nakliyat

 

Yenikent bölgesi Ankara'da nüfus yoğunluğunun çok fazla olmadığı sakin bir semttir. Ama çok hızlı da olmasa taşınmalar gerçekleşmektedir. Bu taşınmaların sonucu olarak bir kaç nakliye firması açılmıştır fakat yeni firmalar bu konuda yetersiz kalmaktadır. Firmamız Yenikent evden eve nakliyat konusunda da siz müşterilerine yardımcı olabilmek adına hizmetini bu bölgeye de genişletmiştir ve firma sayısının az olması gözünüzü korkutmasın, bu durumun aslında fiyatları artırması beklenirken şirketimiz bu semtimize nakliyeleri de standart tarife üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu bölgede firma seçerken dikkat etmek gerekir. Bizim firmamızın yeri yurdu bellidir, dilediğiniz zaman gün içinde ziyaret edebilirsiniz. Mevcut kamyon filomuz resmedilmiştir görsellere ulaşabilirsiniz. Kamyonlarımız sağdan soldan toplama değil kendi logomuzu taşıyan kamyonlardır. Ekiplerimizde her koşulda motaj ve tesisattan anlayan en az bir ekip arkadaşımız bulunmaktadır. İşleriniz belirlenen sürenin çok da dışına çıkmadan güven ve düzen içinde halledilmektedir. Çünkü ekip arkadaşlarımız hepsi bu işe gönül vermiş ve uzun yıllardır çalışmış ve çalışmaya devam eden,  düzenli ve sürekli olarak şirketimiz için çalışan ve işinde profesyonelleşmiş bir kadrodur.

 

Yenikent evden eve nakliyat yaptıracağınız gün kapınıza gelen profesyonel ekiplerimiz, teçhizat ve malzeme bakımından tam bir şekilde hazır bulunurlar. Genellikle işlemlere sabahın erken saatlerinde başlanır ki işlemler mümkün olan en yüksek dikkat ve titizlikle, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde sağlanabilsin. Gerekli sökme işlemlerini de yapmak üzere montaj ustası bir ekip üyesi de gönderilmektedir. Taşınacak olan eşyalarınız sizin seçiminiz ve mobilyalarınıza uygun olarak bizim tavsiyemiz üzere hazır bulundurulan ambalajlama malzemesine sarılmadan evinizden çıkartılmaz. Bu sayede gerek deri, gerekse lake mobilyalarda veya hassas cam, kristal, porselen gibi eşyalarda çizilme, lekelenme, kırılma, ezilme gibi dertler yaşanmaz. Sizin eşyanıza kendi eşyası gibi bakan ve özen gösteren ekiplerle çalışmayı kim istemez ki? Zaten ancak bu sayede zaman içinde müşterilerinin güvenini kazanan ve defaten nakliye işleri yaptırılan bir firma olabiliriz.

 

Bir şirketin K3 ve K1 Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınan belgeleri yoksa, o firma şehir içi ve şehirler arası eşya taşıyamaz. Bu belgeleri alabilmek için de bir çok kriteri sağlıyor olmak gerekir. Araçların muayeneleri, bakımları, teçhizatları tam olan, resmi kurumlarla herhangi bir problemi olmayan firmalara verilen önemli belgelerdir bunlar. Aynı zamanda bu belgeler bazı sürelere tabii dir. Süresi geçmiş belgeler geçerliliğini de yitirmiştir. Bu yüzden sıradan bir şirkete gittiğinizde duvarda asılı olan belgelere değil, o belgelerin tarihine bakmanız daha gerçekçi olacaktır. Şirketimiz süresi gelmeden önce araçlarını muayeneye hazırlar ve neredeyse her seferinde ilk muayene girişinde bütün koşulları sağlayıp belgelerini yeniler.

 

Siz de Yenikent evden eve nakliyat işlerinizi güven içinde sağlam bir firmaya emanet etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!