Yenimahalle evden eve nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

 

Yenimahalle Ankara’nın metropol ilçeleri arasında yer alır ve köklü bir yerleşim yeridir. Bir çok kamu ve özel sektör kuruluşu bu ilçe sınırlarında yer almaktadır. Bu kamu ve özel sektör kuruluşları da sıradan taşımacılık şirketleriyle değil, profesyonel ve deneyimli firmalarla çalışmaktadırlar. Kaliteli ve güvenilir bir firma, siz daha sormadan referanslarından ve geçmiş tecrübelerinden bahseder. Siz de bir nakliye firmasıyla görüşürken, daha önceden yaptığı kurumsal veya kamusal taşımacılık işlemi olup olmadığı, olduysa referans verip veremeyeceğini danışın. Firmamız bu konuda da gerek çekilmiş resimlerle olsun gerek iletişim bilgileriyle olsun siz müşterilerine daha önce hizmet vermiş olduğu kurumsal ve kamusal referanslarını sunar.

 

Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetine gelirsek, firmamız ekiplerinin profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşması, ekip ve ev sahibi arasında iletişimin sürekli olması ve zamanlamanın iyi ayarlanması sonucunda işlemler hızlıca ve dikkatli bir şekilde ilerletilir.

 

Öncelikle Yenimahalle evden eve nakliyat esnasında ambalajlama, paketleme ve sigortalamaya çok önem veriyoruz. Bunlara önem vermemizdeki temel sebep, siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten hiçbir zarar görmeden, mutlu ve mesut bir şekilde yeni taşındığınız evinize yerleşmesidir. Bu işlemlerin yapılmadığı nakliye işlerinde birçok problem doğmaktadır. Deri, lake, hassas mobilyalar zarar görmekte, ezilmekte, lekelenmekte hatta ve hatta kırılmaktadır. Aynalar, kristaller, cam parçalar, porselenler zarar görmekte ve kırılmaktadır. Bunların önüne geçmenin mümkün olan en iyi yolu ambalajlama ve paketleme yapmaktan geçer. Firmamız tarafından, kaliteli ve sağlam ambalaj malzemesiyle paketlenen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden evinize taşınır. Taşıma işlemi esnasında da ikinci bir önlem olarak sigortalanarak taşınır ki çoğu firmada buna rastlayamazsınız. Sigortalama sayesinde de tamamen güvene alınan eşyalarınız yeni evinize sağlam bir şekilde taşınır. Yeni evinizde montajı ve dizaynı yapılır. Size ise yeni evinizin keyfini çıkartmak kalır!

 

Yenimahalle evden eve nakliyat esnasında kullanmaya başladığımız yeni bir yöntem bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat. Taşımacılık sektörüne yeni bir şekil kazandıran bu hizmetimiz sayesinde zamandan müthiş derecede kazanç sağlanmaktadır. Eşyalarınız taşıyacağınız evden seyyar asansörle alınıp, taşınacağınız eve yine seyyar asansörle bırakılmaktadır. Kat inme çıkma ve bu esnada da eşyaların zarar görmesi derdi ortadan kalkmaktadır. Fakat bu hizmetten faydalanmadan önce ekspertiz yaptırmanız yararlı olacaktır. Bunun amacı, taşımaların yapılacağı sokak ve caddelerin ve aynı zamanda binaların bu hizmet için uygunluğunun bir uzman tarafından tespitidir. Çoğu noktada sorunsuz gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz, bazı noktalarda dar sokak veya caddelerde, siz müşterilerimize sıkıntı yaşatmaması açısından, başka çözüm yollarına gitmek gerekebilir.

 

Müşteri memnuniyetine elimizden gelen en yüksek değeri vererek, siz müşterilimizi hiçbir mağduriyete uğratmadan şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınmış K3 ve K1 belgelerimizle, küçük, orta, büyük boyutlarda geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimizle günün 24 saati size taşımacılık hizmeti sunmaya hazırız!